Neocam

Koszt dostawy

Oferujemy naszym klientom szybkie przetwarzanie i wysyłkę happy shopping.International of International Air Express EMS, DHL, TNT. Czas dostawy zależy od miejsca przeznaczenia.
Jak zwykle, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności potwierdzić adres wysyłki. Wszystkie paczki muszą uczestniczyć Po otrzymaniu płatności, numer śledzenia zostanie dostarczony za pośrednictwem poczty e-mail.

Zamówienia (w ciągu 12-24 godzin)
Po złożeniu zamówienia, sprawdź swój adres e-mail tutaj, aby uzyskać potwierdzenie zamówienia! Firma wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Będzie to wymagało 7-9 dni roboczych, aby dotrzeć do Twoich drzwi. Ponadto będziemy potrzebować dwóch dni, przetwarzania zamówienia i wysyłki. W ciągu 24-48 godzin wyślemy ci numer pakietu, kiedy otrzymasz zamówienie.

Zamów anulowanie (w ciągu 6-8 godzin)
Anulowanie należy zgłosić przed wysłaniem zamówienia. Ponieważ zajmiemy się tak szybko jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin po zamówieniu Wszystkie złożone zamówienia, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Mam nadzieję, że rozumiesz w tym kluczowym punkcie. Po wysłaniu zamówienia wniosek zostanie anulowany zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów. Jeśli chcesz anulować zamówienie przed wysyłką, pobieramy prowizje wypłacone w wysokości 8%. Mam nadzieję, że rozumiesz w tym kluczowym punkcie.

Zwrot (w ciągu 30 dni od otrzymania paczki)
Przyjmujemy tylko zwrot z trzech następujących powodów.
1. Nieprawidłowy rozmiar
2. Produkty wysłane błędnie
Wróć