Neocam

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Zbiór informacji
Co nam dajesz
Zbieramy informacje, które nam przekazujesz lub odwiedzasz. Informacje te mogą obejmować, między innymi, imię i nazwisko, zdjęcie, datę urodzenia, adres e-mail i numer fizyczny, numer telefonu, płeć, dane kontaktowe oraz listę informacji na temat mediów społecznościowych, lokalizacji (GPS), działań i wyników informacje oraz w razie potrzeby, gdy informacje o karcie kredytowej. Zbieramy od Ciebie, możemy automatycznie zbierać informacje o twoich interakcjach i korzystaniu z naszych produktów i usług. Możemy zbierać informacje, w tym między innymi numery telefonów, identyfikator urządzenia, informacje o sprzęcie, adres IP, typ przeglądarki i język, informacje o ciasteczkach, rodzaj systemu, ponieważ pozwala on oprogramowaniu na dostęp do pewnych funkcji, czasu dostępu, w odniesieniu do sieci adres, informacje o zakupie i interakcje z nami i tak dalej. Nawiązujemy kontakt z podmiotem zewnętrznym, aby dostarczyć informacji na temat źródeł, transakcji i informacji o komunikacji. Może to obejmować, ale nie wyłącznie, sklepy informacyjne, direct mail, katalog, wydarzenia, produkty i aplikacje lub inne interakcje NIKE. Możemy również łączyć te dane publicznie dostępne oraz informacje i dane stron trzecich. Zbieramy również informacje o dawcach, które dostarczają informacji o odbiorcach prezentów. Prywatność dzieci, nie gromadzimy danych osobowych 13 lat lub nagabywanie dzieci.

Wykorzystanie informacji
Możemy wykorzystać twoje dane, aby wykonać następujące czynności:

Pozwala na użycie
Ulepsz, personalizuj i dostosuj swoje doświadczenia i wymianę NIKE Wykorzystanie przez NIKE funkcji, takich jak prowadzenie tras, rejestracja odmian, zamawianie i inne działania

Operacje, popraw analizę

Zarządzanie, dostarczanie, ulepszanie i utrzymywanie produktów i usług, w tym analiza zachowań i trendów użytkowników

Twoje informacje i inne zarządzanie informacjami. Komunikować się z Tobą w sprawie zakupu, informacji o koncie lub obsługi klienta

Zapewnienie i prowadzenie marketingu i promocji

Komunikuj się z Tobą o naszych produktach, usługach i działaniach, a także o innych celach promocyjnych Zarządzaj konkursami, promocjami, wydarzeniami, ankietami lub innymi funkcjami Przykładowy marketing jest dla Ciebie ważny.

Wymiana informacji
Otwórz udostępnianie
Utrata udziału
Podczas dołączania lub korzystania z niektórych usług użytkownik wyraża zgodę na udostępnianie podstawowej ilości informacji, które mogą obejmować nazwę użytkownika, lokalizację miasta i zdjęcie profilowe.

Ochrona informacji
Środki bezpieczeństwa
Używamy różnych środków bezpieczeństwa, w tym narzędzi szyfrujących i uwierzytelniających, aby chronić twoje dane. Używamy bezpiecznego serwera podczas składania zamówienia. Wszystkie podane informacje o karcie kredytowej będą przesyłane i szyfrowane za pomocą technologii Secure Sockets Layer (SSL), a następnie do naszej bazy danych.

Narzędzie do kolekcjonowania
Zbieramy informacje
Automatyczny odbiór naszych produktów i usług lub przez przeglądarkę lub urządzenie w obrębie przechowywanych informacji. Korzystamy z różnych metod zbierania tych informacji, w tym między innymi plików cookie i znaczników pikselowych / sygnalizatorów sieciowych ("narzędzia").

Opcje
Zmodyfikuj lub usuń swoje informacje
Możesz zmodyfikować lub usunąć swoje konto przez niektóre usługi w swoim profilu. Opublikowane wcześniej informacje mogą być nadal widoczne publicznie. Informacje i zawartość mogą być przechowywane w naszych plikach kopii zapasowych i archiwach.

Wróć